Intencje

21.04.2024 / 28.04.2024



INTENCJE MSZALNE 21 – 28 IV 2024 R.

21 IV – IV NIEDZIELA WIELKANOCNA
08.00 + Jana, Mariannę Słomków
11.00- 45 rocz. ślubu Aliny i Waldemara Krawczyków o Boże błog., op. Maryi
12.30 + Tomasza i zm. Ostrowskich, Bieniów, Bzduchów, Toczków, Elżbietę, Andrzeja Duchników
+ Edwarda Kępe greg. 14
15.00+ Zbigniewa w 5 rocz. śm., Alberta Malmonów, Marię, Wiktora Fituchów

22 IV – PONIEDZIAŁEK
17.30 + Leszka Szymczaka od ucz. pogrzebu
18.00+ Edwarda Kępe greg. 15
23 IV – WTOREK
17.30- w rocznicę ślubu Małgorzaty i Adama Filipczaków o Boże błog i opiekę Maryi
18.00 + Ewę, Tadeusza, Tomasza Wdowskich
+ Edwarda Kępe greg. 16
24 IV – ŚRODA
17.30+ Stanisława Korcza od ucz. pogrzebu
18.00 w intencji Piotra o Boże błog., Dary Ducha Świętego i pomyślne zdanie matury
+ Edwarda Kępe greg. 17
25 IV – CZWARTEK
17.30+ Ignacego Błeszyńskiego w 3 rocz. śm.
18.00 + Leszka Szymczaka od ucz. pogrzebu
+ Edwarda Kępe greg. 18
26 IV – PIĄTEK
17.30+ Dariusza Godka od ucz. pogrzebu
+ Edwarda Kępe greg. 19
18.00 - w 18 rocz. urodzin Mariki Zawadzkiej o Boże błog i opiekę Maryi
27 IV – SOBOTA
17.30- w 20 rocz. ślubu Aleksandry i Jakuba o Bożę błog. i opiekę Maryi
18.00 + za dusze w czyśćcu cierpiące
+ Edwarda Kępe greg. 20

28 IV – V NIEDZIELA WIELKANOCNA
08.00 + Helenę, Stefana, Irenę Nowaków
+ Edwarda Kępe greg. 21
11.00- w 35 rocz. ślubu Barbary i Mirosława Suliszów o Boże błog i opiekę Maryi i dla dzieci
- w 20 rocz. ślubu Ewy i Krzysztofa Jurysów o Boże błog., i opiekę Maryi
12.30 + Annę, Antoniego Wnukowskich
+ Marię Nachalską w 6 rocz. śm.
15.00+ Jerzego Janisza
+ Józefa w 34 rocz. śm. i Krystynę Tarków

14.04.2024 / 21.04.2024



INTENCJE MSZALNE 14 – 21 IV 2024 R.

14 IV – III NIEDZIELA WIELKANOCNA – ŚWIĘTO CHRZTU POLSKI
08.00 + Czesława, Genowefę Żurawskich
11.00- 35 rocz. ślubu Doroty i Andrzeja Archanowiczów o Boże błog., op. Maryi i zdrowie oraz za zmarłego Stanisława Tkaczyka w 8 rocz. śm.
12.30+ Mariannę, Henryka, Andrzeja Orzechowskich, Helenę, Bogusława Czarneckich i zm. z rodz. Czarneckich i Orzechowskich
15.00+ Mieczysława, Antoniego, Mariannę Stopków, Jana, Mariannę Korczów
+ Edwarda Kępe greg. 7
15 IV – PONIEDZIAŁEK
17.30 + Danutę Siek od ucz. pogrzebu
18.00+ Stanisława Korcza od ucz. pogrzebu
+ Edwarda Kępe greg. 8
16 IV – WTOREK
17.30+ Mariannę Grochowiecką od ucz. pogrzebu
18.00 + Krzysztofa Pająka w 10 rocz. śm.
+ Edwarda Kępe greg. 9
17 IV – ŚRODA
17.30+ Edwarda Kępe greg. 10
18.00 + Leszka Szymczaka od ucz. pogrzebu
18 IV – CZWARTEK
17.30+ Edwarda Kępe greg. 11
18.00 + za dusze w czyśćcu cierpiące
19 IV – III PIĄTEK MIESIĄCA
17.30- Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego
18.00 - dz.-błag. w intencji ks. prof. Marka Chmielewskiego i naszych duszpasterzy o Dary Ducha Świętego i opiekę Maryi
+ Mirosława Borowskiego od znajomych z ul. Potkanowskiej
+ Edwarda Kępe greg. 12
20 IV – SOBOTA
17.30+ Leszka Szymczaka od ucz. pogrzebu
18.00 + Edwarda Kępe greg. 13

21 IV – IV NIEDZIELA WIELKANOCNA
08.00 + Jana, Mariannę Słomków
11.00- w intencji Parafian
- 45 rocz. ślubu Aliny i Waldemara Krawczyków o Boże błog., op. Maryi
12.30+ Tomasza i zm. Ostrowskich, Bieniów, Bzduchów, Toczków i Elżbietę, Andrzeja Duchników
+ Edwarda Kępe greg. 14
15.00+ Zbigniewa w 5 rocz. śm., Alberta Malmonów, Marię, Wiktora Fituchów

07.04.2024 / 14.04.2024


INTENCJE MSZALNE 07 – 14 IV 2024 R.

07 IV – NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO - ODPUST
08.00 + Andrzeja Olczaka w 2 rocz. śm.
11.00- dz.-błag. w 65 rocz. ślubu Barbary i Alojzego Bednarskich o Boże błog., op. Maryi i zdrowie
- dz.-błag. w 12 rocz. ur. Lenki Kotkowskiej o Boże błog. i opiekę Maryi
+ Henrykę Węgrzycką w 13 rocz. śm.
12.30- w intencji Parafian
15.00- dz.-błag. w 9 rocz. pracy formacyjnej Grupy Wreszcie Żyć
+ Jerzego Namysło w 1 rocz. śm.
08 IV – PONIEDZIAŁEK UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO
17.30 + Leszka Szymczaka od ucz. pogrzebu
- dz.-błag. w 15 rocz. urodzin Karola o Boże bł., opiekę Maryi i zdrowie
18.00+ Edwarda Piwońskiego
+ Edwarda Kępe Gregorianka 1
09 IV – WTOREK
17.30+ Dariusza Godka od ucz. pogrzebu
+ Edwarda Kępe greg. 2
18.00 + Krzysztofa Kupisza od ucz. pogrzebu
+ Stanisława Korcza od ucz. pogrzebu
10 IV – ŚRODA
17.30+ Jerzego Lisiewicza, Helenę, Władysława Kwiatkowskich
18.00 + Andrzeja Grybosia
+ Edwarda Kępe greg. 3
11 IV – CZWARTEK
17.30+ Leszka Szymczaka od ucz. pogrzebu
18.00 + Mariannę, Józefa Lipińskich, Wiktorię, Józefa Ośków, Zofię Gruszczyńską, Tadeusza Boczka
+ Edwarda Kępe greg. 4
12 IV – PIĄTEK
17.30+ Stanisława Skrzypczyka od ucz. pogrzebu
18.00 + Pawła Draba
+ Edwarda Kępe greg. 5
13 IV – SOBOTA
17.30+ Dariusza Wójtowicza od ucz. pogrzebu
18.00 + za zmarłych z KŻR Rodziców za Dzieci i dusze w czyśćcu cierpiące
+ Edwarda Kępe greg. 6
14 IV – III NIEDZIELA WIELKANOCNA – ŚWIĘTO CHRZTU POLSKI
08.00 + Czesława, Genowefę Żurawskich
11.00- w intencji Parafian
- 35 rocz. ślubu Doroty i Andrzeja Archanowiczów o Boże błog., op. Maryi i zdrowie oraz za zmarłego Stanisława Tkaczyka w 8 rocz. śm.
12.30+ Mariannę, Henryka, Andrzeja Orzechowskich, Helenę, Bogusława Czarneckich i zm. z rodz. Czarneckich i Orzechowskich
15.00+ Mieczysława, Antoniego, Mariannę Stopków, Jana, Mariannę Korczów
+ Edwarda Kępe greg. 7

31.03.2024 / 07.04.2024


INTENCJE MSZALNE 31 III – 07 IV 2024 R.
31 III – NIEDZIELA ZMARWYCHWSANIA
06.30 - Rezurekcja w intencji Parafian
11.00- dz.-błag. w 30 rocz. ur. Aleksandry o Boże błog. i powrót do zdrowia dla Janiny
+ Marka Marca
12.30+ Dariusza Wójtowicza od ucz. pogrzebu
+ Albina Figurę w 1 rocz. śm.
15.00- dz.-błag o łaskę zdrowia dla Sylwii i jej rodziny
+ Bolesława Sendeckiego w 16 rocz. śm., Bronisława Płusę w 17 rocz. śm.
01 IV – WIELKANOCNY PONIEDZIAŁEK
08.00 + Józefa Kołodziejskiego, Jolantę Mroczek
+ Halinę Plutę
11.00- w intencji Ojczyzny o Polskę zgodną z Wolą Bożą
- dz.-błag. w 19 rocz. ur. Bartłomieja Wnukowskiego o Boże błog. i pomyślne zdanie matury
12.30- dz.-błag. w 20 rocz. ur. Szymona Kowalskiego o Boże błog. i opiekę Maryi
- dz.-błag. w 18 rocz. ur. Aleksandra Sieczkowskiego o Boże błog. i opiekę Maryi
- dziękczynna Panu Bogu
15.00+ Zuzannę w 4 r. śm., Zygmunta w 12 r. śm., Mariusza w 3 r. śm. Czajkowskich i zm. z rodzi
02 IV – WTOREK WIELKANOCNY - M I S J E Ś W I Ę T E
10.00+ Mirosława Borowskiego od ucz. pogrzebu
+ Jolantę w 11 rocz. śm., Julina, Antoninę Łobodów, Wacława, Zofię Łuczyńskich
18.00 + Mariannę Grochowiecką od ucz. pogrzebu
+ Martę Łos
03 IV – ŚRODA WIELKANOCNA
10.00+ Elżbietę Maciaszczyk od Firmy Pogrzebowej Lamento
18.00 + Janinę, Bolesława Małysów, Jana, Małgorzatę Kacprzaków i zm. z rodziny
+ Leszka Szymczaka od ucz. pogrzebu
04 IV – I CZWARTEK WIELKANOCNY
10.00+ Danutę Siek od ucz. pogrzebu
18.00 + Halinę Plutę od ucz. pogrzebu
+ Krzysztofa Kupisza od ucz. pogrzebu
05 IV – I PIĄTEK WIELKANOCNY
10.00+ Leszka Szymczaka od ucz. pogrzebu
18.00 + Danutę Kulę od ucz. pogrzebu
+ Stanisława Korcza od ucz. pogrzebu
06 IV – I SOBOTA WIELKANOCNA
10.00- dz.-błag. w 90 rocz. ur. Reginy Błaszczuk w 30 rocz. ur. Adama i w 15 rocz. ur. Hani o zdrowie i Boże błogosławieństwo
+ Marię, Józefę, Stanisława, Helenę, Tadeusza
18.00 + Mariannę Osińską w 1 rocz. śm.
+ Zenona w 6 rocz. śm., Ewę Augustyniaków
07 IV – NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA - ODPUST
08.00 + Andrzeja Olczaka w 2 rocz. śm.
11.00- dz.-błag. w 65 rocz. ślubu Barbary i Alojzego Bednarskich o Boże błog., op. Maryi i zdrowie
- dz.-błag. w 12 rocz. ur. Lenki Kotkowskiej o Boże błog. i opiekę Maryi
+ Henrykę Węgrzycką w 13 rocz. śm.
12.30- w intencji Parafian
15.00- dz.-błag w 9 rocz. istnienia Grupy Wreszcie Żyć
+ Jerzego Namysło w 1 rocz. śm.

24.03.2024 / 31.03.2024

INTENCJE MSZALNE 24 – 31 III 2024 R.
24 III – VI NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU - PALMOWA
08.00 + Mikołaja, Helenę Jakuców
+ Katarzynę Kowalską (100 rocznica urodzin)
11.00- za wszystkich Parafian
12.30+ Katarzynę Skrok w 3 rocz. śm., Rozalię, Kazimierza Stępniów
+ Ryszarda Krzyżanowskiego w 5 rocz. śm.
14.30- GORZKIE ŻALE
15.00+ Czesława Fitucha w 10 rocz. śm.
+ Henryka Wacha greg. 27
25 III – WIELKI PONIEDZIAŁEK
17.30+ Henryka Wacha greg. 28
18.00+ Elżbietę Maciaszczyk od ucz. pogrzebu
+ za dusze w czyśćcu cierpiące
26 III – WIELKI WTOREK
17.30+ Henryka Wacha greg. 29
18.00 + Dariusza Godka od ucz. pogrzebu
+ za dusze w czyśćcu cierpiące
27 III – WIELKA ŚRODA
17.30+ Henryka Wacha greg. 30
18.00 + Józefa Ciciorę, Józefę, Stanisława, Andrzeja Gębskich
+ Stanisława Korcza 30 dzień po śmierci
28 III – WIELKI CZWARTEK
18.00 - w intencji kapłanów od KŻR Rodziców za Dzieci
+ Dariusza Godka od ucz. pogrzebu
+ Zofię, Antoniego Filipczaków, Bronisławę, Stanisława Nogów
29 III – WIELKI PIĄTEK
15.00- Nowenna do Miłosierdzia Bożego
17.30- Gorzkie Żale
18.00- Nabożeństwo Wielkopiątkowe
20.00- DROGA KRZYŻOWA ulicami Parafii
30 III – WIELKA SOBOTA
09.00 – 12.00 – święcenie pokarmów
15.00 – Nowenna do Miłosierdzia Bożego
20.00- Wigilia Paschalna Intencje: + Dariusza Godka od ucz. pogrzebu,
+ Lucynę, Stanisława Drabików, Zygmunta Firleja i zm. Majów, Drabików i Firlejów,
+ Genowefę, Kazimierza, Barbarę, Eugeniusza Korda
31 III – NIEDZIELA ZMARWYCHWSTANIA
06.30 - Rezurekcja w intencji Parafian
11.00- dz.-błag. w 30 rocz. ur. Aleksandry o Boże błog. i powrót do zdrowia dla Janiny
+ Marka Marca
12.30+ Dariusza Wójtowicza od ucz. pogrzebu
+ Albina Figurę w 1 rocz. śm.
15.00- dz.-błag o łaskę zdrowia dla Sylwii i jej rodziny
+ Bolesława Sendeckiego w 16 rocz. śm., Bronisława Płusę w 17 rocz. śm.

17.03.2024 / 24.03.2024


INTENCJE MSZALNE 17 – 24 III 2024 R.

17 III – V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
08.00 + Henryka w 10 rocz. śm., Witolda, Józefa Stasiaków
+ Leszka Szymczaka od właścicieli, koleżanek i kolegów Firmy MAGAR
11.00 - dz.-błag. w 15 rocz. urodzin Patryka Tomczyka
12.30 + Halinę, Władysława Tarasiewiczów i zm. Tarasiewiczów i Adamkiewiczów
+ Mieczysława Araźnego w 14 rocz. śm. i zm. Araźnych, Wieczorków i Szpotowiczów
14.30 - GORZKIE ŻALE
15.00 + Janinę w 3 rocz. śm., Kazimierza, Wiktorię Stopnickich, Antoniego, Marię Stopków
18 III – PONIEDZIAŁEK
17.30 + Henryka Wacha greg. 21
18.00 + Dariusza Godka od ucz. pogrzebu
+ Stanisława, Annę Ćwików, Kazimierza Łobodzińskiego, Izabelę Szpak, Genowefę, Władysława, Jana Gwoździów
19 III – WTOREK UROCZYSTOŚĆ ŚW. JÓZEFA OBLUBIEŃCA NMP
17.00 + Henryka Wacha greg. 22
18.00 + Mariannę Grochowiecką od ucz. pogrzebu
20 III – ŚRODA
17.30 + Henryka Wacha greg. 23
18.00 + Danutę Siek od Zakładu Poghrzebowego Lamento
21 III – CZWARTEK
17.30 + Henryka Wacha greg. 24
18.00 + Józefa, Kazimierę Magierów, Józefę, Stefana, Tomasza, Sylwestra, Rafała Koziełów
22 III – PIĄTEK
17.15 - DROGA KRZYŻOWA
18.00 + Henryka Wacha greg. 25
+ Mariannę, Józefa, Wincentego Popisów
23 III – SOBOTA NABOŻEŃSTWO 40-GODZINNE I SPOWIEDŹ ŚWIĘTA
09.00 + Henryka Wacha greg. 26
+ Stanisława Skrzypczyka od ucz. pogrzebu
10.30 + Dariusza Wójtowicza od ucz. pogrzebu
16.30 + Danutę Siek od ucz. pogrzebu
+ Józefa, Stanisława, Mariannę Korczów, Józefa, Mariannę Śledziów
18.00 + za dusze w czyśćcu cierpiące
+ Marię, Władysława Zawiszów, Janinę, Jana Molińskich
24 III – VI NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU - PALMOWA
08.00 + Mikołaja, Helenę Jakuców
+ Katarzynę Kowalską (100 rocznica urodzin)
11.00 - za wszystkich Parafian
12.30 + Katarzynę Skrok w 3 rocz. śm., Rozalię, Kazimierza Stępniów
+ Ryszarda Krzyżanowskiego w 5 rocz. śm.
14.30 - GORZKIE ŻALE
15.00 + Czesława Fitucha w 10 rocz. śm.
+ Henryka Wacha greg. 27

10.03.2024 / 17.03.2024


INTENCJE MSZALNE 10 – 17 III 2024 R.

10 III – IV NIEDZIELA WIELKEGO POSTU
08.00 + Mirosława Słomkę
11.00 - za wszystkich Parafian
- dz.-błag. w 84 rocz. urodzin Kazimiery Gucio o Boże błogosławieństwo i opiekę Maryi
12.30 + Kazimierza, Ewę, Stanisława Malików
+ Tadeusza Tkaczyka w 18 rocz. śm. i zm. Tkaczyków i Kaimów
14.30 - GORZKIE ŻALE
15.00 + Jadwigę, Szczepana Matlów w 3 rocz. śm.
+ Henryka Wacha greg. 13
11 III – PONIEDZIAŁEK – ŚRODA, 11-13 III REKOLEKCJE SZKOLNE
17.30 + Henryka Wacha greg. 14
18.00 + Mariannę Grochowiecką od ucz. pogrzebu
+ Leszka Szewczyka od siostry i brata
12 III – WTOREK
17.30 + Henryka Wacha greg. 15
18.00 + Mirosława Borowskiego od ucz. pogrzebu
+ za dusze w czyśćcu cierpiące
13 III – ŚRODA
09.00 – 14.00 Rekolekcje młodzież i dzieci w kościele
17.30 + Henryka Wacha greg. 16
18.00 + Dariusza Godka od rodz. Jabłońskich
14 III – CZWARTEK
17.30 + Henryka Wacha greg. 17
18.00 + Elżbietę Maciaszczyk od ucz. pogrzebu
+ Leszka Szymczaka od ucz. pogrzebu
15 III – III PIĄTEK MIESIĄCA
17.15 - DROGA KRZYŻOWA
18.00 + Henryka Wacha greg. 18
+ Dariusza Wójtowicza od ucz. pogrzebu
16 III – SOBOTA 10.00 – 15.00 REKOLEKCJE RRN
17.30 + Dariusza Godka od ucz. pogrzebu
18.00 + Józefa Bochniaka

17 III – V NIEDZIELA WIELKEGO POSTU
08.00 + Henryka w 10 rocz. śm., Witolda, Józefa Stasiaków
+ Leszka Szymczaka od właścicieli, koleżanek i kolegów Firmy MAGAR
11.00 - za wszystkich Parafian
- dz.-błag. w 15 rocz. urodzin Patryka Tomczyka
12.30 + Halinę, Władysława Tarasiewiczów i zm. Tarasiewiczów i Adamkiewiczów
+ Mieczysława Araźnego w 14 rocz. śm. i zm. Araźnych, Wieczorków i Szpotowiczów
14.30 - GORZKIE ŻALE
15.00 + Janinę w 3 rocz. śm., Kazimierza, Wiktorię Stopnickich, Antoniego, Marię Stopków
+ Henryka Wacha greg. 20